Acana Kedi Mama Kullananlar Bakabilir Mi

tyguler

merhabalar acana kedi mamasında yeme oranı ne kadar oluyor mesela baska markadan gecince daha mı çok yemeye başladı yoksa daha doyurucu bir mama mı yani daha az mi yiyor

kısır mamasıni kullananlardan bir ricam var 5 kiloluk kedi için beslenme tablosunda kac gram yazıyor ben bulamadim internetten

4 CEVAP

mrcasper

Ben Royal Canin den Acanaya geçtiğimde tuvaletinde koku tüylerinde matlaşma ve kabızlık olmuştu kedimin mama üzerinde yazana göre 60 g yemesi lazım iken benimki hasta olmadan önce max 20 g yiyordu zaten hasta olunca günde 2 3 gram yemeye başladı yani size önermem Royal Canin, Pro Plan, Hills öneririm kedilerin severek yediği lezzetli ve sağlıklı mamalar illa Acana denemek istiyorsanız elimde biraz kaldı size gönderebilirim

noface

Biz dönüşümlü olarak N&D ve Acana kullanıyoruz ama Acana sağlığını daha olumlu etkiliyor. N&D kullanırken yediği miktardan daha azını yiyor.

Renklipati

Sende bilirsin ki her mama her kediye iyi gelmeyebilir, fakat parmaktaki sayı kadar azdır şikayet edenler..acanının kısır kedilerede uygun olan grassland kullanıyordum 4 aydır nerdeyse kısırlaştırma sonra sı indora geçtim aslında grassland pasicifa bunlar tüm yaşam evreleri için indor bitince tekrar grassland alacağım dönüşümlü kesinlikle sorun yaşamadım ne tüy ne kaka ne ağız kokusu,tabloya gelince 4 yada 5 kilo olanlarda 60 Gr yeterli oluyor ve ben 60 grmı azar azar vererek günü bitiriyorum ve doyuyor.. kilo alımı ise çok dengeli gidiyor ortantilı alıyor öyle göbek yağlanması olmuyor

Oqrenerde06

Merhaba ; Ben kullandım 1 ay boyunca kedim isteyerek yemedi ütyleri matlaştı ve döküldü yüzünün feri kaçtı scotish fold kedimin scotish straight kedım severek yedi onda böyle bir durum gözlemlemedim ama dişi scotish fold kedime hiç iyi gelmedi. Kabızlık yaptı ve tüyleri döktü matlaştırdı yavaş yavaş toparlanmaya başlıyor Benim kullandığım serisi feast first kitten mamaydı siz belki diğer serilerinden memnun kalırsınız bountiful ve pasifica daha iyi olabilir denemek lazım. Biz şuan N&D kuzulu ve proplan kitten karışık veriyorum böyle severek yiyorlar mrcasperin de dediği gibi proplan seviyorlar genel de bize zorla brokoli yedirseler hoşumuza gitmez onların damak tatlarıda önemli içerik ne kadar iyi olursa olsun yemedikten sonra sonuçta o vitamin ve et oranını yine almamış oluyor. Mama konusunda başarılar dilerim.