Çelik Sineklik Mi Alimyum Sineklik Mi?

OzlemMercan

Anket

Alüminyum
(3 oy)
Çelik
(14 oy)
Toplam (17 oy)

Arkadaşlar Merhaba,
pencerelere kedim için sineklik yaptıracağım fakat çelik mi yaptırmak daha uzun ömürlü olur yoksa alüminyum mu bilemedim. Artı ve eksi yönlerini bilenler beni aydınlatabilir mi?

7 CEVAP

Merhabalar ben geçen gün sipariş verdim kediler için özel metal alışımli ağlar var hatta instagramdan veya goggleden bakabilirsiniz winblocktr adlı sayfaya ben ordan aldım haberiniz olsun

gozdeyilmaz

biz alüminyum yaptırdık ama fazlasıyla kalın insan yırtamaz yani öyle söyliyim çelikler paslanabiliyormuş birde kilit sistemi eklediler çok şükür bir sorun yaşamadık

mrcasper

alüminyum sineklikleri kedilerin yırtabileceği kadar ince yapıyorlar ondan çelik alın

simbakedi

celik sineklikler paslanabilir. kediler icin ozel bir tel vardi adini bilmiyorum. onu bir sorun isterseniz biz ondan yaptirdik cok memnunuz. sineklikci adam anahtarla cizmeye calisti ona ragmen cizilmedi. bi bakin derim ben onlara.

Salihaylmz

Aliminyum olanı yırttı kedim kesinlikle önermiyorum çok çabuk eskiyor ayrıca
Çelik kesinlikle yaptırın

MOGU

sineklik yaptırmayın, garanti olması için winblock vb birşey yaptırın. tüm eve sineklik yaptırdım, uzun vadede hiçbir işe yaramadı, aşmanın bir yolunu buluyorlar.

OzlemMercan

winblock un yorumlarına da baktım memnun olan kişi fazla yoktu 3 aylık kedim yırttı falan diye yazan olmuş