1 Yaşında Alman Çoban Köpeğim Var Ve Sürekli Arka Bacağına Aşırı Kötü Saldırıyor Onu Durduramıyorum

squtuna

durdurmaya çalıştığımda bana saldırmaya kalkıyor ne yapıcağımı bilmiyorum.

5 CEVAP

iAllMoon

Kendi bacağına mı saldırıyor?

blue_hpood

kendi arka bacağına saldırıyor? pire olabilir, hastalık olabilir, uyuz olabilir, veterinere götürün. ayrıca köpeğiniz sizi lider köpek olarak görmüyor, dokununca saldırdığına göre. bunun için de kka’dan eğitim almanızı tavsiye ederim.

Merhabalar bu konuda pek bilgili olmasam da yinede size şunu söylemek istiyorum ilk olarak köpekler bana göre inanılmaz varlıklar insan vücudunda bizim hissetmediğiz hastalıkları.hissedebikdiklerini bizzat gördüm ve arkadaşımın annesi kanseri erken farketmesine neden oldu tabiki başka hastalıklarını hissedebilirler lakin bı bacağız için doktora gidin derim veya check-up yaptırın çünkü hayvan dostlarımız.asla bizim kötülüğümuzu istemez onu harici diğer konuları veteriner e sorun tek diyebileceğim bu iyi günler inşallah yardımcı olabilmişimdir

Kendi bacağına belki de dediğim gibi sizi uyarmak için saldırıyordur

Salihaylmz

Sürekli mi yapıyor yoksa kaşıtıyor mu acaba incitmiş de olabilir
Kedi otu diye bir ot var şu sıralar etrafta partisine geçmiş olabilir siz bakamazsanız ısırırsa veterinere götürün çok ciddi bir ot o