Sizce Hangisi İyi Bir Seçenek Olur?

cfikirli

Anket

(8 oy)
(1 oy)
(29 oy)
Toplam (38 oy)

Öncelikle Bütün Canlı Severlere Selamlar. Arkadaşlar ben böyle bir kedi evi yapmak istiyorum Elimden gelmektedir. Fakat hangisi olduğuna net olarak karar veremedim yardım edermisiniz rica etsem Saygılar.

9 CEVAP

Valla yaptıktan sonra fotoğraflarınızı bekliyoruz, baya zor gibi görünüyor elinize sağlık şimdiden :D 3. harika

cfikirli

Fikirlerinize ve beğenilerinize çok teşekkür ederim kedim şuanda 2,5 aylık inanırmısınız tepemizden aşşağı inmiyor işin açıkçası sevebilmesi için elimden geleni yapmaya çalışacağım :)

Renklipati

Yükseklik olarak hangisi daha uygunsa onu yapın kediler yükseği sever 1 ve 3 olabilir

End_19

Ben 1 ve 3 arasında kaldım. Bence her ikiside muhteşem ve çok kullanışlı görünüyor.

cfikirli

Resimleri paylaşacağıma emin olabilirsiniz baştan sona :)

deniznergis

3 numara daha güzel hem tabanı geniş zıpladımı devrilmez .hemde yüksek kedinin sevdigi yükseklik.

AdaCoco

Kesinlikle 3. Çok zor görünüyor kolay gelsin. 🙂🐾

Oqrenerde06

Kesinlikle 3. daha hoş geniş mutlu olacaklarınızı düşünüyorum.

Salihaylmz

Bence 3 daha güzel rengi olsun şekli olsun umarım kediniz de sever bazı kediler pek sevmiyor