Acana'nın Vitamin Ve Taurin Değeri

duman_cat_world

Anket

Vitamin takviyesi yapılmalı.
(2 oy)
Taurin takviyesi yapılmalı.
(7 oy)
Hem taurin hem de vitamin takviyesi yapılmalı.
(2 oy)
Toplam (11 oy)

Tekrardan selamlar arkadaşlar. 🐾🐾 Acana'yla derdim bitmedi 😁😁 Ben içeriği ilk incelediğimde çok güzel bulmuştum, ve önceden açtığım postları gören arkadaşlar bilirler, N&D den sonra Acana deneyimlemek istedik. Yanlış anlaşılmasın, ND den çok memnun kaldık, kedim tadından sıkılmasın diye deneyimlemek istedik. Mamayı çok beğenmiştim, bir de taurin oranına bakayım dedim, ve gözlerime inanamadım. Taurin oranı 400 mg idi. Bana bu oran bayağı az geldi açıkçası, Felicia gibi orta segment mamalarda bile 1200-1800 mg taurin mevcut. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu mamayı kullananlar, taurin takviyesi yapıyor musunuz? Bunun dışında vitamin takviyesi yapılmalı mı? Cevaplarınız benim için önemli. Ankete de oy verebilirsiniz. 😊😊

NOT: Homestead Harvest serisini kullanmayı düşünüyorum, bütçe bu kadar ;)

16 CEVAP

duman_cat_world

@Lils @simbakedi
Cevaplarınız için teşekkürler. 🐾🐾