Kısır Kediler İçin 15 Kg Mama

Meltemmx32

Selamlar herkese 🌸
Kısır kedileriniz için hangi mamayı ku

11 CEVAP

Lils

Nd
Sanabelle
Bozita
Golosi
Felicia iyiden kötüye.
Mytsic güvenirseniz içeriğe memnunum ben.

iAllMoon

N&D kullanabilirsiniz. arkadaşım kullanıyordu

duman_cat_world

N&D kullanabilirsiniz, kesinlikle öneririm. Uygun fiyatlı Sanabelle ve Brit Care Hypo-Allergenic serisi de alınabilir. 😊

Salihaylmz

10 kg nd kısır mamalar güzel
15 kilo hiç kullanmadım açıkçası
7.5 kilo golosi mamaları da güzel
12 kilo felicia da
Siz hangisini beğenirseniz önce minik paket alıp deneyin sonra büyük kilo olarak alırsınız belki kediniz beğenir veya beğenmez

Lils

Mytic içeriğinden şüphelenenler var çünkü. Ben kullanıyorum memnunum ama bir daha almayı pek düşünmüyorum bu şüphelerden dolayı.

Pamuk12390

Nd kullanıyorum

Lils

Yok bazen yumuşak oluyor kakası ama ishal değil. Evde çok fazla et, yoğurt vs. yiyor ondan olabilir. 1.5 kg alıp deneyin isterseniz ben öyle yapmıştım. Sonra 15kg aldım.

Uygun fiyatlı olarak mystic

Meltemmx32

Kullanıyorsunuz önerileriniz nedir ?

Meltemmx32

@Lils mystic dışkıyı cıvıtıyor diye duymuştum öyle bir sorun yaşadınız mı acaba

Meltemmx32

Nd 15 kg yok galiba 10 kg yetmiyor 15 kg 1 buçuk ayda bitiyor