Güzel Bir Mama Öneriniz Var Mı?

TatliPudink

Merhaba. Kedime fiyatı pahalı olmayan yani uygun fiyatlı güzel bir mama arıyorum. Önerileriniz var mı?

5 CEVAP

Poncimin

Brit Care Hypo-allergenic serisi mamaları önerebilirim. İçeriği gerçekten güzel ve temiz. Et oranı çok çok iyi. Yalnız bu mama hakkındaki tek şikayet ishal yaptığı yönünde. Tabiki kediden kediye değişir ama öncelikli olarak bu mamayı tercih ederdim. Kedimi gözlemlerdim, iyi ishal gibi bir şikayet oluşmazsa Seval ederdim. Bildiğim kadarıyla da firma paketin %10'dan azı kullanılmışsa geri iade alıyor mamayı.

Bunun dışında Sanabelle mamaları var. Bu mama hakkında pek şikayet duymadım. Alman markası diye biliyorum. İçeriği güzel, temiz. Taze et oranı mevcut bu güzel ama britcare Hypo-allergenic serisine göre geride. Britcare'den sonraki tercihim bu mama olurdu.

Sonrasında ise Bozita var. Geyik Etli olan maması daha iyi diye duymuştum. Taurin miktarı daha fazlaydı sanırsam. Sanabelle olmazsa ben Bozita tercih ederdim.

Poncimin

Seval* yerine devam olacak. Otomatik çeviri hatası :) Kusura bakmayın.

Poncimin

Bütçeniz nedir acaba? Belirtirseniz daha iyi önerilerde bulunabiliriz.

TatliPudink

N&D mamadan düşük fiyatlı bir mama olursa iyi olur.

TatliPudink

Teşekkürler