Acil Bakarmısınız

Tavşanım fare zehri yedi Yaklaşık 5 saat oluyor şu an herhangi bir tepki vermiyor ama bir şey olacak diye çok korkuyorum kusturmaya çalıştım kusmadı hafif sersemliği gibi ama geri yükseliyor enerjisi Sizce ne yapmalıyım yaşadığım yerde 7/24 açık veteriner vesaire klinik yok

1 CEVAP

Renklipati

Fare zehiri fareyi öldürüyor tavşana ne yapmaz umarım çok az yemiştir,en azından bol bol yoğurt verin zehirlenmeye karşı gözlemleyin ama mutlaka bir vet.en azından aramaya bilgi almaya çalışın