Sokakta Bulduğumuz Yavru Kedi

gizemt77

arkadaşlar Tekirdag Merkezde yaşıyorum. biraz önce eve gelirken cocuklar maks. iki aylik yavru bir kediyi dövüyordu ellerinden aldik annesine goturcez diye ama biri cok uzaktan getirdiler dedi, baktim hayvan bayagi hasta, oksuruyor aldik eve getirdik tedavisini yaptircam ama evde baska kedi var ve asla kabul etmiyor. tedavi sonrasi sahiplendiremezsem guvenli bir yere birakacagim mecburen. sahiplendirme konusunda hesap sayfa vs. onerisinde bulunabilir misiniz rica etsem?

9 CEVAP

Hilalllllll

Petlebi de ilan sayfası açabilirsiniz umarım iyileşir iyi ki sizin gibi iyi kalpli insanlar var 🐈🥰

bilgealal

instagramda yayınlayan hesaplar var, twitterda var, google üzerinden arattığınızda ve petlebide var. lütfen sahiplendirin, vazgeçmeyin. tekrar sokağa atmayın lütfen elinizi vicdanınıza koyun. iyiki sizin gibi iyi insanlar var

Ekonomik derecesini bilemem ama asla kabul etmiyor diye bir durum yok. 1 hafta 2 hafta kavga ederler sonra bakarsınız aynı kaptan yiyip içmeye başlamışlar, birbirlerini yalamaya başlamışlar. Er ya da geç alışıyorlar. Kimi kedi 2 günde alışıyor kimi 2 haftada. Ama muhakkak alışıyor. Çünkü kediler sosyal canlılardır

gizemt77

@furkanyavuz35 hocam benim kedim biraz delidir, dunden beri psikolojisi bozuldu zaten strese bagli cok sıkıntılı ameliyatlar gecirdi gecmiste. hem bu sebeple hem de ekonomik acıdan sikinti yaratacagi icin sahiplendirecegim. cevaplar icin tesekkur ederim 😊

pasakli_

Merhabalar, bana mesaj kısmından ulaşabilir misiniz?
tekirdağ'da takipçi sayısı oldukça yüksek bir sayfası olan arkadaşım var size yardımcı olacaktır.

gizemt77

@pasakli_ merhaba mesaj kismindan ulasamadim ama buradan yazabiliyorum ancak olusturdugum metni sizinle paylasayim isterseniz @gizemtopcuu_ insta kullanici adim iletisime gecmek isterseniz sevinirim

theyusra

@haysev, @kedi_sahiplendirme, @kedisahiplenelim, @hayvansahiplenme2020, @sahibimiariyorum, @siriuspetshoppetkuafor sayfalarına ilan verebilirsiniz eminim yuva bulacaktır

gizemt77

@theyusra oneri icin tesekkur ederim, tum sayfalara yazdim, burada ve yerel hayvanseverler dernegi aracigili ile de ilan olusturdum. bugun calistigim hastanenin yanindaki belediye barinagi ile de gorustum, meslegimden oturu daha cok ilgilendiklerini dusunsem de en kotu ihtimalle orasi araciligi ile sahiplendirmeyi dusunuyorum. en azından calistigim yere yakin ve günlük olarak gidip yavrucagi kontrol edebilirim. ama tabi yuva bulsam cok daha iyi olur, barinaklara guvenim yok.

surayilmz

instagramdan tekirdağ için açılan hesaplar olabilir petlebi de bu konuda oldukça iyi