Sokak Köpeğini Sahiplenmek

Zeynepker

Merhaba ben hatay'a tatile geldim ve burada çok sevecen, oyuncu ve herkes ile anlaşabilen bir sokak köpeği buldum. Ben ankarada yaşıyorum ve eylül ayından sonra kaldığım yerde kimse olmuyor.ankaranın soğuğuna dayanamayacağını düşünüyorum.evde de besleyemem çünkü evimizde bir kedi var. Ne yapmalıyım? Heryeri araştırıyorum ama bir türlü çözüm bulamıyorum.lütfen yardım edin şimdiden teşşekkürler.

9 CEVAP

Cotontzu_Siri

Cinsi ne.m? Soğuğa dayanabilir mi söyleyebilirim.

Cotontzu_Siri

Ne?*

KedimVar

Fotosunu atin. Ayrica kediyle anlasirlar belki.

Benim 5 gün önce sokaktan sahiplendiğim yavru köpeğim Mina ile gayet anlaşıyor bu kadar ön yargılı olmayın evin içinde beslenebilir gayet rahatlıkla olmadı birini görevlendirin ikan açın

Ilan*

Zeynepker

Burada yaşayan birine sahiplendirmeye çalışacağım hepinize tekrar teşekkürler

Zeynepker

Cotonzu_siri - kesin bir tür söyleyemiyorum ama türkiyedeki sokak köpeklerinden pek farkı yok

Zeynepker

Evde besleme şansım yok kaldığımız yerde birçok (bahçede beslediğim) kedi var ve onlarla hiç anlaşamıyor.

Zeynepker

fikirlerinizi paylaştığınız için teşekkürler