Kedide İştahsızlık Ve Kusma

Mertimben

Arkadaşlar selam 1.5 yaşında kısırlaştırılmış kedim var. 5 gün öncesine kadar kedim gayet iştahlı yemek yiyor oynuyor zıplıyordu. Sonra yemek yemeyi ve oyun oynamayı tamamen kesti sadece kusuyor ve yatıyor. Veterinere götürsük kan tahlili yaptılar birşey çıkmadı mide koruyucu iğne yapıp gönderdiler. Kedime ne olduda iştahtan kesildi tamamen? Hayvan iri yarıydı cılızladı böyle sorunla karşılaşan oldumu

1 CEVAP

esrnrr

benimde kedimde aşırı iştah azalması olmuştu kusması yoktu fakat bağışıklığı düştüğü için ağız enfeksiyonu geçirdiğini söyledi vet. kan tahlıllerımız temizdi
4 günlük antibiyotık tedavisi verdıler, iştah açıcı iğne ve vitamin iğnesi yaptılar kedim sağlığına kavuştu bu süreçte kedimi Miamor un kedi çorbası ve gourmetin ezilmiş yaş mamasını karıştırarak besledim
Geçmiş olsun :)