Hills Mama

Meltemmx32

Selamlar hilss mama kullanan varmı üründen memnun musunuz olumsuz bir durumla karşılaşan oldumu acaba bir kaç yerde olumsuz yorumlar gördüm n&d denemek istiyorum fakat 15 kg nereye baktıysam bulamadım

2 CEVAP

Ahmetemind

İçerik ve fiyatı sizin için iyi gözüküyorsa o zaman alabilirsiniz. Ancak birden 10-15 kg almak yerine önce 300-400 gramlık tester alıp denemenizi tavsiye ederim ben. Her kedi her mamayı beğenmeyebiliyor

duman_cat_world

10 kg alabilirsiniz, bildiğim kadarıyla 15 kg yok n&d nin. Ama ilk defa deneyecekseniz 1,5 kg lık küçük paketlerden alırsanız daha iyi olur, kediniz tadını sevmezse 10 kg ı bitiremezsiniz çünkü.