Fib Olma Olasılığı Var Mı :(

Razis

3 aylık sarman erkek kedi gelişmedi iştahı az annesi erken ölünce süt emememişti pek . Sesi çıkmıyor çenesinin altında siyah noktalar çıkmış karnında iltihap toplanmış yardım edebilcek kimse yokmu :( evde bakıma tedaviye ihtiyacı var benim evde 2 kedim daha var ısırıyolar bu kediyi lütfen yardım edin :(

19 CEVAP

Zehranazz

Kediye bence ilk bi veterinere götürün acil geçmiş olsun bu arada

Razis

bi kenarda ölüyo hayvanlar bakmıyorlar . :( ne mama ne su veriyolar gördüm .

dilanbulent

Çok yazık, gerçekten çok üzüldüm. Konu hakkında bir bilgim yok ama vicdanım dayanmadı kedinin bu haline

Berrefilizzz

Parazit kaynakli bir durum da olabilir parazit olunca iştah azalması ateş karın şişliği gaz olabiliyor veteriner en doğrusunu söyler tabii ki immuneks şurup içirip bağışıklığını yükseltebilirsiniz tabii ki ilk veterinere sorulmalı cidden fip demek istemiyorum:(

Duygutum

Her vakaya fip demeyin lütfen.. Biz buradan muane edemeyiz ki yavruyu. Lütfen belediyenin veteriner kliniklerine gidin baksınlar sonra yavruyu alıp olduğu yere bırakırsınız. Ne olduğunu öğrenmek bu kadar basit aslında.. Burda her kafadan bir ses çıkıcak siz iyice kahrolucaksınız. Hem size hem yavruya yazık.. Lütfen bir hekime başvurun. Bu bebek herşey olabilir. Fakat ilk başta en kötüyü düşünmeyin lütfen.

Razis

Sakın kedilerinizi belediyenin kliniklerine bırakmayın öldürüyolar gerçekten . 3 kedi verdim hepsini öldürdüler . :( çok zor bi durum

kedibabasi66

O belediyelerin hepsi değişecek yakın zamanda inşallah :((

Razis

Diğerleri öldü . Sahiplenmeye ihtiyacı var :( bende çok üzülüyorum .

Hilalllllll

Yaa çok üzüldüm lütfen durumunuz varsa götüreilirsiniz yoksa o yavrucak sokakta acı çekerek ölebilir son durumunu buradan bilgilendirirseniz sevinirim çok geçmiş olsun.

Hilalllllll

Karnı çok şiş ise ıslak fip olabilir kuru fip te galiba kusama gibi şeyler oluyor.

Razis

Karnının alt tarafında iltihap gibi şişlik var . :( miyav deyince sesi bile çıkmıyor :(

Hilalllllll

Şu an durumu nasıl acaba

Lils

Belediye veterinerleri ücretsiz en azından gidip bir fikir alsanız. Durumu kötü gözüküyor.

Palyaco

Veterinerde 1 haftalık bakimla iyileşir suan gördüğüm kadarıyla enfeksiyon var yaralar hemen tedavi edilmeli

Razis

İzmir fuar içinde kliniğe götürdüm . Fıtık dediler :( daha çok küçük ameliyat etceklerdi cevap vermiyorlar bile .