Hills Mi Advance Mi?

kuruvasan

Daha önce proplan kullandım ama tüy dökümü yaptı bozitada suan kullanıyorum ama diskisindq koku yapıyor bende bu 2 si arasında kaldım 2 sinide kullanan arkadaşlarım var sizce hangisi daha iyidir ?

8 CEVAP

Gimlihanim

Ikisi arasından secim yapmak zorunda kalsam. Kesinlikle Advance i secerdim.

Firuzecik

diskida koku yapmasi mamanin kotu oldugunu mu gosteriyor? Bu zamana kadar kullandigim tum iyi mamalar kotu kokulu diskiya neden oldu ama benim icin sorun olmadi.

septikbaykus

Hills .

Ayrıca dışkıda koku yapma kötü mama kriteri değil

surayilmz

hills daha kaliteli bir mama advanceye göre

elifozzdemiir

Hills

Pamuk12390

Advance daha güzel ikisi arasında

Bence ikiside iyi ama bir seçim yapacak olsam hillsi seçerdim❣

kuruvasan

Acaba okuduğunuzumu anlamıyorsunuz ben bozitaya kötümü dedim sadece dışkı da çok kötü koku yaptı dedim. Kokuda çekilmeyecek kadar ağır kokuyor az koksa neyse de baya koku oluyor