Fip Hastası

Merhaba, bugün bir sokak canımıza fip teşhisi konuldu. Dişleri çok kötüydü ağzında iltihaplı akıntı vardı. Bugün veterinere götürdük fipten şüphelendi ve maalesef fip çıktı. Arkadaşlar sizden takip ve paylaşım desteği istiyorum buna ihtiyacımız var. Biz mücadeleye başladık. Hangi sayfalarla iletişime geçebilirz bu arada yardımcı olur musunuz. Paylaşım desteği için https://instagram.com/fipwarriorrifki?utm_medium=copy_link

30 CEVAP

mrcasper

çok geçmiş olsun inşallah en kısa zamanda iyileşir malesef bende yaklaşık 2 hafta önce kedimi fip hastalığından dolayı kaybettim berbat bir acı size destek olmak isterim

Çok üzüldüm inşallah bir an önce atlatır. 😊

Umarım inşallah :( tek umudumuz tedaviye başlayabilmek

Güncel

Cook

Fipli kedi sayfalarının takip ettiklerini,takipçilerini takip etmenizi öneririm,çok geçmiş olsun,umarım bir an önce başlayabilirsiniz tedaviye 😔

Bobur

Tedavi maddi ve manevi açıdan çok zor. Umarım tedavisi yarım kalmaz ve bir an önce toparlanır.
Ağzındaki iltihap akıntısı büyük ihtimal kalisivirüsten kaynaklı. FIP için başka testlerde yapıldı mı veya başka hangi semptomlardan şüphelendiler?

Aslideniz23

Çok üzgünüm umarım bir an önce iyileşir kedi nedense bu ara kediler arasında fip hastalığı çok arttı maddi manevi çok zor bir süreç keşke yardımcı olabilseydim ama elimden dua etmekten başka hiç birşey gelmiyor🙏🙏🙏😢😢😢

FfUuRrKkAaNn

upp

LOVEshila

Merhaba oncelikle tabikide biliyorsunuzdur ama karnindaki sivinin bosalmasi Fib ilaci MUTİan ignesi ve uzun bir surec . Guzel bakim bol gida beslenme ve gunes isigi .Allah yardimciniz olsn

Zehranazz

Çok geçmiş olsun umarım hemen atlatır

Umarım.. koca kedi gözümüzün önünde eriyor

Dişlerini çekicez dediler ama önce kan testi yapalım fip olabilir dediler. Alb/glob oranına baktılar şüphelendikleri için. Bir de sıvı birikmesi varmış karnında

Çok zor bela gibi bir hastalık niye böyle doldu her taraf bilmiyorum ki

FfUuRrKkAaNn

upp

FfUuRrKkAaNn

upp