Mystic Hakkında

Merhaba geçenlerde mystic instagram sayfasında çekiliş düzenliyordu ve bende merak ettiğimden dolayı çekilişine katıldım ve kazandım ama çok fazla içeriğine güvenmeyen kişi var ben içeriğini beğendim ama yinede sormak istedim bilgilendirirseniz sevinirim

15 CEVAP

zaten kedim tadını pek sevmedi sokakta baktığım kedilerin göbüşlerini doyurabilirim dediğiniz gibi 🐾

Lils

Ben şubattan beri kullanıyorum memnunum ama bu içerik şüphesi yüzünden bir daha tercih etmeyi düşünmüyorum.

duman_cat_world

O fiyata o içerik, bende de güven uyandirmiyor... Turkiye sistemi malum... Denetlenmiyor... Zaten cekilisle kazanmissiniz, sokaktaki dostlarimizin karinlarini doyurabilirsiniz ❤️

O fiyata o içerik imkansız gibi geliyor bana..
Sonuçta çekilişten çıkmış sokaktaki bebişlerin karnını doyurabilirsiniz:)

Anonymus998421

Ay ben sizi instagramda takip ediyorum çok tatısınız.Tarçına da çok selamlar.Ben hiç mystic hiç kullanmadım.Memnun olanı da gördüm olmayanı da.Bence deneyebilirsiniz.Eğer tarçın sevmezse de sokaktaki dostarımıza verilebilir.

dilanbulent

O fiyata o içeriğin olması mümkün değil. Fabrikalarının denetlendiğini bile sanmıyorum.

AdaCoco

İçeriğine hiiiç güvenmiyorum. O fiyata o içerikte bir mama olması imkansız. Sokaktaki canları doyurabilirsiniz.

beyzathemoc1

güvenilir ve benim kedilerime yaramıştı sıkıldıkları için bıraktım 6-7 ay kullandım

Benim kedim tadını pek sevmedi yazmayı unutmuşum bunu

Aynen çoğu kişi bu süphede zaten bende herkes gibi şüpheliyim

aa öylemi ne güzel :) tarçın tadını pek sevmedi sokaktaki kedişlerime vereceğim biz eski mamamızdan devam edelim en iyisi 💖🐾

eneskolon

İçerik olarak benimde hoşuma gitmişti hatta kedimin tüyleri yumuşacık olmuştu ama malesef daha paketin çeyreğini yemeden sokak hayvanlarına verdim tuvaleti o kadar kötü kokuyorduki lağım çukuru dahaa iyi kokardı

@eneskolon bende içeriği konusunda şüpheliyim diğer herkes gibi iki gün verdim üçüncü gün yemedi bu yüzden yaradımı kedime anlamadım mallesefki zaten ancak sokak kedilerine gider diye düşünüyorum bende şuan onlara veriyorum

@dilanbulet bende aynı şekilde sanmıyorum

evet sokaktakilere veriyorum zaten bu aralar kedimin iştahı azaldı zaten kendi mamasını bile yemek istemiyor :(