Kısır Kedi Maması

ozgeerdd

Erkek kedim 1 yaşına bastı bu ay kısırlaştıracağım. Daha önce nd kitten ocean kullanıyordum. Kısırlaştırılmış kedi için önerilerinizi alabilir miyim?

10 CEVAP

Palyaco

Exclision kisir tavuklu tek geçerim tüy kalitesi mükemmel oluyor tüy dökümünü yok ediyor diski kokusu hiç yok ağız kokusu hiç yok ve cok lezzetli yiyiyor

septikbaykus

bütçe söylerseniz yardımcı olalım

ozgeerdd

nd den pahalı olmasın yeterli

ozgeerdd

nd den pahalı olmasın yeterli

ozgeerdd

nd den pahalı olmasın yeterli

septikbaykus

nd den pahalı olmasın hmm. bozita olur tavuk alerjisi yok ise kedide. Hills light olanı da önerebilirim ( şuan kullanıyorum ) yahut proplan önerebilirim

Irms

Nd kısır mamasından da çok memnunum

surayilmz

nd somonlu kısır kedi maması kullanıyoruz bizde memnunuz

haticeseven

ndden devam edin bence somonlu kısır maması güzel

Pamuk12390

Nd ve brit care oneririm😻