Geçmeyen Akne

Irms

Kedisinde akne geçirebilen varsa nasıl geçirdiğini yazabilir mi

7 CEVAP

kedimedisever

Bende daha önce sirkeli su kullanmıştım ama yine de geçmedi dr animalin ağız göz kulak solüsyonu var oksijenli su onunla bir kaç kullanmamda geçti veterinerimiz vermişti

beyzathemoc1

sirkeli suyla geçmişti benimki

surayilmz

düzenli olarak dr animal kullandığımda geçiyor ama bıraktığım zaman tekrar oluşuyor..(

dezgicavus

Ilık suya batırılmış disk pamuk ile iyice sildikten sonra, bir kez de kloroben ağız gargarası (vet tavsiyesi) ile sildim. Bunu günde 2 kere yaptım ve 1 haftada hiç kalmadı, tekrarlama da olmadı.

simbakedi

benimki de dr animal ile geciyor sirkeli su ise yaramadi maalesef. belki daha cok ilerlemesini engellemistir bilmiyorum. ayrica kedim mama yedikten sonra bebek gibi cenesinin altini temizliyorum daha da kotu olmasin diye...
https://ty.gl/zaodaev

Hilalllllll

sirkeli suyun iyi geldiğini bir çok yerde gördüm ve duydum. geçmiş olsun.

cleapet sprey kullanabilirsiniz her türlü akneyi filan bir iki kullanımda yok ediyor ama şuan alamıyorsanız sirkeli su kullanabilirsiniz