Kedi Mama Öneri Lütfen

Merhaba yavru kedi düşük tahıllı mama önerir misiniz? Nd tahılsız kullanıyorduk ama sindirmine iyi gelmedi maalesef

12 CEVAP

diablerose

NDnin dusuk tahillisini deneyebilirsiniz

Hill's mamasını öneririz, şuan kullanıyoruz. Ve gayet de memnunuz 🌸😊

Palyaco

Exclision yavru yemi alın mükemmel mama tanesi çok kolay yiyebilir 2 ay kullandım mükemmel cok lezzetli yedi tüy kalitesi inanılmaz güzel geliyor diski kokusu ağız kokusu hiç olmuyor suan yetişkin geçtim

duman_cat_world

@Poncik_and_ciko
Hill's dusuk tahıllı bir mama değil ki, tam bir tahıl bombası :D Arkadaş düşük tahilli mama onerisi istiyor.

duman_cat_world

@Cubik
Vancat çok kalitesiz, sokak canları için kullanılabilecek bir mama.

Poncimin

Acana First Feast bakın isterseniz. N&D ile hemen hemen aynı bütçede yeni serisi. Bu yeni çıkan serileri düşük tahıllı sizin istediğiniz gibi. Et oranı çok güzel. N&D'den iyi. İçeriği sade ve güzel, N&D gibi şişirilmiş vitamin ilaveleri yok. Ağır geleceğini düşünmüyorum. Bir deneyin isterseniz, tavsiye ederim.

O olmazsa Sanabelle kitten bakabilirsiniz. İçeriğindeki et oranı Acana ve N&D'ye göre az olabilir ama genel içerik dengesi olarak çok başarılı buldum. Alman markasıdır, üstelik fiyatı daha uygun.

Sonrasında ise yeni çıkan italyan markası Exclusion var. İçeriğindeki et oranı Sanabelle'ye yakın. Ama ben önce alacak olsam Sanabelle tercih ederdim. Bu mamayı kullanıp memnun olanlarda var. İçeriğinde kötü bir şey yok. Sadece karbonhidrat oranı %33 seviyesi gibiydi Yetişkin maması için olabilir tam hatırlamıyorum. Bir tık fazla geldi bana ama isterseniz bu mamaya da bakın. Yakın zamanda petlebiye geldi, buradan da alabilirsiniz.

mrcasper

Pro Plan, Royal Canin, Hills

Onun yavru kedi için olanını bulamadım

Cubik

Vancat

Öneriler için teşekkür ederim. Hills i benim bıdık sevmiyor maalesef. Vancat içeriği iyi bir mama değil. Ya exclusion yorum çok yoktu o yüzden cesaret edemedim. Ama onu alıp denemek istiyorum.

Çok teşekkür ederim kedime beğendiremiyorum first feast kullandım hiç iştahla yemedi. Bir tek pasificayı beğendi maalesef o da tahılsız. Yavru kedi maması bulmak gerçekten çok zor

felicia deneyebilirsiniz bir arkadaşmın yavru kedisine çok iyi gelmişti