Whiskas Yaş Mama

ebrardogan

Whishas yaş mama alacağım içeriği iyi mi? Daha önce kullanmış olan var mı?

15 CEVAP

gozdeyilmaz

Maalesef hiç yaş mama almayın daha iyi ne sokaktakilere ne de evdekilere asla vermeyin

duman_cat_world

@gozdeyilmaz
Yas mama kullanmak faydali degildir diye bir sey yoktur, yanlış bilgilendirme yapmayalım 🙏 Yaş mama haftada 1-2 verildigi taktirde, hem kedinin su ihtiyacının bir bölümünü karşılar; hem de ne kadar çok besin tüketirse o kadar iyi. Sadece kuru mama kullandigi taktirde, su ihtiyacı karsilanamaz bu da ileriki zamanlarda böbrek hastalıklarına sebebiyet verebilir. Kaliteli yas mama kullanılması, haftada 1-2 defa verilmesi en iyisi olacaktir. 😊

simsek_sevval

Whiskasin her türlü mamasından uzak durmanızı öneririm

Anonymus998421

Bazı kedilerin bu markadan başka yaş mama sevmediğini ve yemediğini duymuştum.Bu yüzden sahipleri de sadece ayda bir kez vermekte çözüm bulmuştu.Bence sizin de bu tarz bir istisnai durumunuz yoksa vermeyin.Herkesin durumuna uygun iyi mamalar vardır illa ki.

Gimlihanim

Hiç yemesin daha iyi bence. Uygun fiyata daha iyi icerikli yas mamalar bulabilirsiniz.

duman_cat_world

Gimcat
Schesir
Mera
Nutri Feline
Felicia konserve
Kaliteli ve gonul rahatlığıyla kedilere verilebilecek markalardır. Butcenize ve kedinizin damak zevkine göre tercih sizin😊

MilkaBegum

Whiskas yerine gimcat alabilirsiniz içeriği çok temiz. Whiskas iyi bir mama değil

Lils

Whiskas içeriğinde %4 et var.
Gimcat
Vets plus
Naturon
Felicia (konserve şeklinde olan diğeri içerik olarak kötü)
Schesir bakabilirsiniz. En kötü mig rosta mırmır yaş mama var o da fazla et içeriyordu içeriği değişmediyse.

beyzathemoc1

whiskas en kötü mamalardan biri 1-2 sefer kullanmadan bir şey olmaz ama uzun vadede diyabet obezite böbrek rahatsızlığı kaçınılmaz bütçenize uygun temiz içerikli mamalara yönelin

septikbaykus

Whiskas = baharat ve tatlandırıcı bombası

İçinde fazla tuz var ondan dolayı önermiyorum

duman_cat_world

Bu arada Whiskas hem bagimlilik yapıyor hem de içeriği rezalet, kesinlikle önermem.

Palyaco

Hiç vermeyin daha iyi gimcat yada meo yada miamor kullanin

Cubik

Evet whiskas maması kötü ben kullanmıştım. Ama aşırı seviyorlar buda onlara kilo aldırıyor ama whiskas sağlıksız

kullanmayın kullandırtmayın bağımlısı oluyor kediler