Spectrum Kitten Paste

Marslipati

Merhaba arkadaşlar sizce bu vitamini kedime vermeli miyim

9 CEVAP

Lils

Veterinere sorarak vitamin verin bence. Vitamin yerine daha kaliteli mama daha önemli bana göre.

Anonymus998421

Biz daha önce hiç denemedik.Bütün kediler aynı vitamin,macun yemek ve sevmek zorunda değil .Bence kediniz severse kullanabilirsiniz bir zararı olmaz.

Marslipati

Anladım teşekkür ederim severek yiyor ama içeriğini pek bilmiyorum oyuzden sormak istedim içeri de fotoğraflarda var

Marslipati

Mama olarak royal canin kullanıyorum

Lils

İçeriğinde taurin biraz az. Onun dışında verilebilir bence.

duman_cat_world

Kaliteli bir mama kullaniyorsanız vitamine gerek yok😊

taurine oranı hiç iyi değil yaa gimcat kitten paste kullanabilirsiniz zaten kediniz yavruymuş mamanızda kaliteliyse şimdilik herhangi bir vitamine ihtiyacı yok bilinmedik bir marka tercih etmeyin bence vitamin konusunda

Marslipati

Anladım annem almıştı vitamin diye bende baktım bi yani kötü bir yanını göremedim kullaniyim dedim seviyordu da

çok kötü değil kullanabilirsiniz yinede ama değerleri sadece biraz düşük geldi bana