Mama Anketi

tyguler

Anket

proplan
(13 oy)
brit care
(2 oy)
sadece acana kısır mama kullan
(9 oy)
Toplam (24 oy)

merhabalar. kedime mama alacagım mamasi bitecek yakinda. kedime acana kısır mama almak istiyorum acana nin ucuz mamalarindan. ama sonuçta acana. ama yine de fiyatı pahalı. acana ile donüsumlu kullanmak için brit care veya proplan alacağim. brit care alsam diyorum ama brit care dan memnun kalan duymadım galiba. yoksa proplan mi alayım. iceriği kötü ama veterinerim oneriyor, yakınımda kedi besleyenler proplan kullanıyorum sen de onu al diyor.

sizce acana ile donüşümlu kullanmak için brit care (hypoallergenic serisi) mi proplan mı daha iyi olur?

13 CEVAP

bence acana kullanın briti asla önermem çoğu kediye yaramıyor ve benim kediminde tüyleri garipleşti bende bıraktım proplanında içeriği pek iyi değil

duman_cat_world

Brit Care kullanmadım, Proplan in de içeriği kötü; sadece Acana kullanın bence. Bu arada illa kısır maması almanıza gerek yok, Acananın diğer serileri de paketin arkasındaki gramajlara bağlı kalınarak yetişkin, yavru, kısır tüm kedilere verilebiliyor😊

duman_cat_world

ebrununkedisi
Aynen, Acana her kediye iyi gelmiyor. Ancak tüylerine çok geldiğini söyleyenler, çok memnun olanlar da var. Deneyip görmek gerekir.

dönüşümlü kullanmak için proplan tercih edebilirsiniz ama

duman_cat_world

Yazmayı unuttum, Brit Care dan çoğu insan memnun kalmamis

acana tavsiye etmem kedimin tüylerini kötüleştirdi zayıfladı . Her kediye iyi gelmeyebilir.

duman_cat_world

Tüylerine çok iyi geldiğini söyleyenler, diyecektim.

simbakedi

proplan yerine bozita ile de karistirmayi deneyebilirsiniz hem daha uygun

Palyaco

Sadece exclision kisir tavuklu tavsiye ederim hem cok lezzetli hem cok sağlıklı bir mama tuyleri muhteşem oluyor ve diski kokusu ağız kokusu hiç olmuyor tek geçerim exclision İtalyan malı

mrcasper

Brit Care da çok fazla ishal şikayeti var Acanada çoğu kediye ağır geliyor Pro Plan ise neredeyse bütün kedilere çok iyi geliyor ve çok iştahlı yiyorlar seçim sizin ama ben size Pro Plan, Royal Canin, Hills öneririm

Lisanisan

Brit care yerine dönüşümlü olarak pro plan kullanmanızı tavsiye ederim. Brit care kedilerde ishal tüylerde yağlanma gibi sorunlar yapabiliyor .

Sindycan

dönüşümlü proplan yapmanız daha iyi. brit carede çok şikayet var ben de almaya cesaret edemedim.

Milovat

Bir ay britcare kullandım ve kedimin kakası cıvıklasti zamanla ishale döndü uzun süre geçmedi. Kedim sevmedi bir ayda kilo verdi hayvan ve doğru düzgün de yemedi zaten. Britcare asla önermem. Proplan da çok az kullandık ama britteki etkilerin hiçbiri olmadı yalnız yemeyi reddetti bir süre kedim.