Merhabalar Benim Irka Özgü Renginde 10 Aylık Golden Retreiwerim Var Köpek Şampuanı Önerirmisiniz?

Ezgyzcc

Köpeğime şampuan arıyorum ve hangisini kullanmam gerektiği konusunda bi fikrim yok bilgisi olan paylaşırsa sevinirim

6 CEVAP

theyusra

beaphar ve biopetactive kullananlar çok memnun

duman_cat_world

Trixie yada Bio PetActive olabilir. 💫

Lisanisan

Bio pet active şampuanı çok güzel deneyin bence

Ezgyzcc

Teşekkürler herkese ❤️

FfUuRrKkAaNn

dalin kullanılabilir

Anonymus998421

Zaten hayvanlar saf ve temiz canlılardır.Eğer köpeğiniz dışarı çıktığı zaman pisliklere falan bulaşmıyorsa çok fazla yıkamayın.Yıkamak istediğinizde de sadece su ile yıkayabilirsiniz.Kaldı ki köpeğiniz daha bir yaşında bile değil bence hiç bu işe kalkışmayın.Yapacaksanız da veterinerinize danışın çünkü eğer danışmazsanız ve öneriler ile bu yola girerseniz deri problemleri vs yaşayabilirsiniz.