Kedi Aknesi Crystalin

BanuYuzgec

Arkadaşlar kedimde çene aknesi var veteriner hekim batticon verdi ama ne yaparsam yapayım sürdürmüyor kedim. Acaba Crystalin alıp çenesine püskürtsem faydası ya da zararı olur mu

11 CEVAP

simbakedi

ben bunu suruyorum makyaj pamuguyla kedim hem surduruyo hem de baya gecirdi. belki batikonun kokusundan rahatsiz oluyordur bu urunun kokusu yok. crystalin hakkinda fikrim yok ama
https://ty.gl/azr8y7u3

BanuYuzgec

Teşekkür ederim ama maalesef kedim su bile olsa sürdürmüyor. Agresif bir kedi ve kesinlikle elletmez kendini.

simbakedi

peki uykuya yakin dokundurtuyor mu? benim kedim de kendini sevdirmez hic, yanina otursak kalkar gider ama uykuya yakin olunca ya da camdan disariyi izlediginde biraz daha uysal oluyor surduruyor. isiniz biraz zor kolay gelsin :( ama benim bildigim iyice silmek gerekiyor hatta bastirarak silin deniyor. ama hic yoktan iyidir deneyin isterseniz

BanuYuzgec

Maalesef hemen uyanıyor çok kez denedik ve ellerimiz paramparça oldu :(

Lisanisan

Cleapet sprey kullanmanızı tavsiye ederim düzenli kullanmada akneyi geçiriyor .

ben cleapet kullanıyorum çok memnunum ama crystalinide öneren çok fazla kişi var

pamuğa sıkabilirsiniz ben öyle yapıyorum benim kedide agresif :)

leonidass

Crystalini ben de kulak çöpüne sıkıp onunla sürdüm, 2 hafta kadar bi sürede geçiyor :)

Anonymus998421

Batikon insanlarda da kullanılan ve işe yarayan bir ürün.Ama bahsettiğiniz ürün crystalin sadece hayvanlar için tasarlanmış ve bu gibi durumlara iyi gelen bir ürün.Bence kesinlikle işe yarayacaktır.Hem stressiz bir şekilde bu sorunu halletmiş olursunuz.

Thasari

Aynı sorun var şu an bizde de, batikon ya da oksijenli suyu bir veteriner denememizi önerdi başka veteriner sakın ha tahriş edersiniz gibi büyük bir tepki verdi. Ben de en son crystalinde karar kıldım çünkü çoğu veterinerin herhangi bir şey temizlerken başta yara bunu kullandığını görüyorum faydası olacağını düşünüyorum şahsen deneyeceğim

Badem22

Veterinerde daha önceden her hangi bir tedavi yaptırdıysanız ya da videoya rastladıysanız o tarz durumlarda kedileri nasıl tuttuklarını görmüşsünüzdür ya da görmemişseniz dobida YouTube kanalının her hangi bir videosunda görebilirsiniz enseden ve ön ayaklardan biri arka ayaklardan biri tutarsa bir diğer kişi de batikonu sürebilir :)