Purina One

mrcasper

Bu mama orta segment mama olarak kullanılabilir içeriğini inceledim pro plan ile çok benzer benim görüşümce pro plan a bütçesi yetmeyenler kullanabilir yorumlar da gayet iyi kedilerin çoğu tüm purina ürünleri gibi bayılarak yemiş çoğuna da iyi gelmiş purina nın maması olması da ayrıca bir güven veriyor sizin görüşünüz nedir

2 CEVAP

dilanbulent

Orta halli bir mama. Kullanılabilir bence.

Lils

1.5 kilosu 76 lira. Onun yerine 10kg proplan almak daha iyi. Migros 4ekim indiriminde stoklanırsa kullanılabilir bence o zaman baya uyguna gelir (kilosu 35 lira)