Kedi Maması Önerisi

ebrardogan

Kedi maması önerisi istiyorum fakat lütfen Proplan veya Royal Canin demeyin. Fiyatlarına göre hiç kaliteli değiller. 1,5 3 KG arası olsun (Kedim 3 aylık) şimdiden teşekkürler.

Orta bütçeli bir mama olursa iyi olur

8 CEVAP

Poncimin

Bozita Active Sterilised Tahılsız Kuzu Etli Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Menşei: İsveç 🇸🇪
2 KG - 159 TL

[Mamanın İçeriği]

Tavuk% 24 (kurutulmuş tavuk% 20, tavuk suyu% 4), kurutulmuş patates *, bezelye nişastası *, kemik yağ *% 13, kuzu * (taze hazırlanmış% 12), kurutulmuş sığır eti proteini% 6, kurutulmuş domuz proteini% 5, lignoselüloz *% 4, patates proteini *, balık unu *% 2, mineraller, chichory inulin * (FOS% 0,63), kurutulmuş pancar lifi *, mannan oligosakkaritler * (MOS% 0,2), maya * (ß-1,3 / 1, 6-glukanlar% 0.1), glukozamin% 0.05, kondroitin sülfat% 0.004. *Doğal içerik

Exclusion Mono Protein Tavuklu ve Narlı Düşük Tahıllı Kısırlaştırılmış Kedi Maması

Menşei: İtalya 🇮🇹
1.5 KG - 138 TL

[Mamanın İçeriği]

Kurutulmuş Tavuk %32
Bezelye
Pirinç
Domuz Yağı
Maya
Düşük Moleküler Ağırlıklı Hidrolize Hayvan Proteinleri
Kurutulmuş Hindiba Özü
Somon yağı %1
Lignoselüloz %1
Frukto-Oligosakkaritler %0,5
Sodyum Klorür
Pisilyum Kabuğu ve Tohumları %0,3
Mannan-Oligosakkaritler %0,3
Kurutulmuş Nar %0,1
Kurutulmuş Yaban Mersini %0,1
Kurutulmuş Böğürtlen %0,1
Kurutulmuş Kırmızı Ahududu %0,1
Mojave Yucca

Sanabelle Sensitive With Fresh Poultry Kedi Maması

Menşei: Almanya 🇩🇪
2 KG - 127 TL

[Mamanın İçeriği]

Kanatlılardan elde edilen et (taze, 25 %), kümes hayvanları proteini (kurutulmuş), pirinç, pirinç unu, hayvansal yağlar, taze ciğer (5 %), ciğer unu, protein hidrolizat, rendelenmiş kuru pancar (şekeri alınmış), keten tohumu, iç yağı (kurutulmuş), bezelye lifleri, somon balığı yağı, kalsiyum karbonat, tam yumurta (kurutulmuş), balık unu, bezelye (kurutulmuş, 0,4 %), maya (kurutulmuş, dahil. 0,1 % mananoligo sakkarit, 0,06 % β glukan), potasyum klorür, kırmızı yaban mersini (kurutulmuş, 0,1 %), yaban mersini (kurutulumuş, 0,1 %), yeşil dudaklı istridyeler (kurutulmuş), aynı safa çiçeği (kurutulmuş), hindiba tozu, kurutulmuş yuka bitkisi

simbakedi

bozita

Ballicorekkk

Mera mamaya bakabilirsiniz

buusracikk

Benim kedilerim de 3 aylık felicia kitten kullanıyorum çok memnunum. Besin içeriği yüksek bir mama ve gerçekten besleyici ikisi de şuan 1.5 kilo. Trndyoldan1 kg mama alıyorum yanında oyuncak top ve mama kabı hediye geliyor. Başlangıç seti olarak geçiyor 50 55 tl arası fiyatı tavsiye ederim.

FfUuRrKkAaNn

Pro Plan, Hills, Royal Canin bu mamalar kedilerin severek yediği lezzetli ve sağlıklı mamalardır

felicia hiç denemedim ama kullananlar memnun happycat şuan kullandığım mama kedim bayılıyor bozita içeriğinde gerçek et var ve farmina firmasının maması onun dışında çok uygun fiyatlı olarakta dr.sacchi önerebilirim