Patiler De Kuruluk

Ceren_pars

Görsel de eklediğim gibi kedimin patisi çok kuru ve soyuluyo bu durum için ne yapabilirim

6 CEVAP

septikbaykus

Ciddi bişey değil. Zeytinyağı / kantaron yağı ile ara ara masaj yapın zamanla düzelecektir :)

Pufininelifi

Kedi köpekler için pati bakım kremi var. Onlardan alabilirsiniz ya da uykusunun en derin olduğu zamanda çok az zeytinyağını patilerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz.

ben pati bakım kremini uyguluyorum böyle zamanlarda çok iyi geliyor eğer sizde şuanlık krem yoksa zeytinyağı yada hindistan cevizi yağı kullanabilirsiniz ama eğer bu durum çok sık yaşanıyorsa mutlaka doğal bir bir pati bakım kremi kullanın

AdaCoco

Yukarıda arkadaşların söylediği gibi zeytinyağı ile masaj yaparsanız ara ara geçecektir. Ve @Pufininelifi'nin dediği gibi bunun için özel kremler var.

Bentonit kumdan oluyordur büyük ihtimalle. Zeytinyağı/Hindistan Cevizi Yağı sürebilirsiniz veya pati bakım kremi kullanabilirsiniz.

Ceren_pars

Teşekkürler :)