Acana Grasslandas Mı Pacifica Mı

eneskolon

İyi günler arkadaslar 11 aylık kısır kedim var şu an acananın kısır mamasını kullanıyorum fakat değiştirmek istiyorum öğrendiğim kadarıyla bu mamalar kısır kedilerdede kullanılabiliyormuş fakat 2sinin içeriğide çok güzel karar veremedim daha önce kullanıp deneyimleyenler veya bilgisi olanlar yardımcı olursa sevinirim

2 CEVAP

Renklipati

İkiside çok güzel diyebilirim ben grassland kullandım, şuan kısır maması na geçtim fakat bitince yine aramo değişikliği için grassland alırım..evet bu iki mama tüm yaşam evreleri için kısır kedilere uygun

Zehranazz

Bu iki mamada cok iyi j