Mama Önerisi

Zeynepsusam

Kedim 6 yaşında kısır dişi küçüklüğünden beri bonacibo kullanıyoruz ama artık bırakmak istiyorum. Kilogram fiyatı 20-35 tl aralığında mama önerir misiniz? Sadece mamayla beslemiyorum kendi yaptığım yaş mamadan da düzenli olarak veriyorum.

5 CEVAP

simbakedi

bozita 10 kg aliminda kilosu 35-40 tl arasinda degisiyor.

Poncimin

Bonacibo ile Felicia içeriği neredeyse tıpa tıp aynı. Felicia almak aklınızda varsa boş yere geçmeyin. Onun dışında düşük bütçeniz varsa ProChoice ya da Dr. Sacchi bakabilirsiniz. Bütçe varsa Sanabelle Adult veya Sensitive mamalarına da bakabilirsiniz. 10 kilo alınca kilosu 43-45 TL oluyor. Ya da Bozita Geyikli mamasını alın onunda 10 kilosu 43 TL'ye geliyor. Sanabelle alman, Bozita İsveç markası, ikisi de güvenilir markalar.

Dr. Sacchi her ne kadar içerik anlamında harika olmasada alınabilir. Bence fena değil.

bütçeniz düşükse ve kg fiyatına 20-25 arıyorsanız bozita veya mattise 10 kgliklerden alabilirsiniz çok uyguna geliyor en azından içinde gerçek et var :) onun dışında dr.sacchi var içeriği çok iyi olmasada idare eder petlebide var kısır kediler için olanından

simsek_sevval

Felicia kullanıyorum gayet memnunum araştırıp alabilirsiniz bence