Kediye Her Gün Et Versem Sadece Bir Öğün Bir Zararı Olur Mu?

Kedime kıyma dana eti kedi maması falan veriyorum et olarak

10 CEVAP

deniznergis

zararı olurmu hiç bunlar zaten etçil canlılar aksine faydası olur ..tilkiye tavuk severmisin demişler gülmekten evet diyememiş :D

Zehranazz

Bi sıkıntı olmaz ama hergun de verilirse bünyesi belki kaldırmaz

deniznergis

çiğ olarakmı veriyorsunuz ,pişmiş olarakmı veriyorsunuz et yada kıyma türevlerini.

Kıyma pişmiş olarak ama diğeri konserve zaten hazır yani

Veteriner hekim dedi bana da şaşırdım aynı şeyi düşündüm :D

Basakdd6

Çiğ değilse zararı olmaz ama yine de gün aşırı verin bence

sultansbutler

çiğ verseniz de sorun olmaz. çiğ et parazit yapmıyor biraz araştırma yapın kulaktan dolma bilgilerle cevap yazmayın lütfen. istediği kadar yedirin etten zarar gelmez.

buusracikk

Çiğse parazit yapabilir bende haftada 1 2 kez haşlanmış tavuk yediriyorum severek yiyor yetişkin kedim çiğ et yedirmeyin

Pamuk12390

Pişmiş ette sorun olmaz zaten etcil hayvanlar 🌸

beyzathemoc1

çiğ olmadığı sürecr sorun olmaz ama dişlerini her gün temizlemeye özen gösterin