Balık Versem Bişey Olur Mu?

Hilalllllll

Kedilerime yaklaşık bir saat önce yoğur verdim şimdi balık versem bir sorun oldunu İnternete net bir cevaba ulaşamadım

9 CEVAP

septikbaykus

Balığın taze olup olmaması ve nasıl vereceğiniz önemli

Betullsusam

İnsanlarda yoğurt ile balık tüketebilir tabii balık taze olduğu sürece. Balık taze ise hiçbir sıkıntısı yok. Tabii olabildiğince yağsız verin kızartırken, tabii ki yağı çekecektir o yüzden pişirdikten sonra peçeteyle balığın yağını alın hafif sıktığınızda yağ balıktan arınacaktır.

bence verebilirsiniz bi sıkıntı olmaz

Hilalllllll

Pişmiş olarak

septikbaykus

Yağsız olsun

Hilalllllll

Tamamdır çok teşekkürler

FfUuRrKkAaNn

vermeseniz daha iyi olur küçük ve büyük tuvaletine çıktıktan sonra verebilirsinjz

Anonymus998421

Bence verebilirsiniz ama kılçık,yağ,baharat vs olmasın yani kedinin yiyebileceği şekilde olsun.Fakat bence yine de kedilere ev yemeği çok vermemeye dikkat edin.

Hilalllllll

Tamam geri dönüşünüz için hepinize teşekkür ederim 🐾🐱