Veda Kot Bayoun Hakkında?

Ezgisn

Acaba bu bitkisel takviyeyi kullanıp kedisinin stresini atlatabilen kedi anne babaları var mı aramızda varsa yanıtlarsanız ne kadar sürede cevap aldığınızı yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻

20 CEVAP

Ezgisn

Merhabalar evde çiş yaptığı noktalara ulaşmasını geçici olarak engelledik etrafta pike nevresim vs bırakmıyorum ve kum kabının yerini değiştirdim daha sık gezdiği bir alana yetleştirdim kokusu geldikçe yönelsin diye şimdilik 4 gündür herhangi bir kaza yaşanmadı (yoksa hep yaşanıyor normalde kuma yapmak dışında kumaşlara yapmak istiyor ) mutlu gözüküyor ama emin olamıyorum yinede devam edeceğim tedaviye umarım sonuçlarını güzelce alırız 🙏🏻

Rgms

@Ezgisn Cevabınız için teşekkürler. Siz feliway den bahsediyorsunuz, değil mi?

Koy bayoun taşınma sonrası strese giren kedim için kullandık günde 1 tane içiyordu tablet, kutu bitene kadar devam ettik. Sorunumuz geçti. Başka bir kedimde de kısırlaştırma sonrası aniden kesilen iştahı için kullanmıştık iştah açıcılarla beraber tabi ki. Kısırlaştırma operasyonundan sonra depresyon gibi bi travma geçirmişti onda da işe yaradı. Ben vedanın cleansing tea vb başka ürünlerini de kullandım hepsini çok beğeniyorum. Rusya'da Cattery yapan insanlar da çok kullanır veda

Ezgisn

@Rgms hayır ben veda kot bayoundan bahsediyorum bu takviyeyi kullanıyoruz feliway hakkında bilgim yok maalesef

Ezgisn

Çok teşekkür ederim yanıtınız için ben anlamsız saldırganlığı ve çiş konusu için kullanmaya başladım yani saldırganlığını kabullenebilirim ama sebepsiz olunca merak ediyorum neden böyle davranıyor diye acaba bizim çiş sorunumuzada iyi gelir mi hala devam etmekte çok karamsar bakıyorum artık inşallah kutu bittiğinde bende çok memnun olurum her ne stresimiz varsa götürür 🙏🏻