Veda Kot Bayoun Hakkında?

Ezgisn

Acaba bu bitkisel takviyeyi kullanıp kedisinin stresini atlatabilen kedi anne babaları var mı aramızda varsa yanıtlarsanız ne kadar sürede cevap aldığınızı yazarsanız çok sevinirim şimdiden teşekkür ederim 🙏🏻

20 CEVAP

Cook

Biz 20 gün kullandık fakat hiç fayda göremedik.Kot boyoundansa feliwaye bakmanızı öneririm

septikbaykus

Kot bayoun zararsız ama etkili bir bitkisel tablettir. Ancak diğerleri kadar etkili değildir tabiki. Kimyasal vb bir içeriği olmadığı için. Ben hep öneririm ama işe yaramayan kediler olur

Cook

Her gün veterinere gittiğimiz için strese giriyordu,sistit olmuştu,aynı zamanda kızgınlıktaydı da.Etrafa idrarını yapıyordu devamlı bizden saklanıyordu.20 gün deneyip fark göremeyince bıraktık.Fakat @septikbaykus un da dediği gibi,içeriği doğal kullanmanızın zararı olmaz,belki memnun kalan da vardır 🤷🏻‍♀️

Ezgisn

Cevaplarınız için çok teşekkür ederim 🙏🏻🌸🌸 Serpil hanım peki 3. Gündeyim günde 3 defadan 9 tablet yutmuş olmasına rağmen hala bir yol katedebildiğimizi düşünmüyorum 3 gecedir üstüme çişini yapıyor biraz daha hassaslaştı sanki durum olarak tablete devam edeceğim fakat ekstra yapabileceğim bişeylerde varsa yardımcı olursanız çok sevinirim

FfUuRrKkAaNn

Doğal bir takviye ama iyi gelmememe ihtimali var deneyip görmek gerekir

Gelyahron

İki ay düzenli kullanım sonucunda etkisini görmeye başlamıştık

Ezgisn

Gelyahron acaba sizin nasıl bir sıkıntınız vardı bu takviyeye başlamıştınız

Gelyahron

Taşınma sırasında ve yeni eve adaptasyonu sağlamak için kullanmıştık.

Rgms

@Zesinnn Yukarıda yazdığıma ek, yolculuk esnasında taşıma box’ının üstünü örtmek, ara ara sakince konuşmak ve kafasını okşamak bizde işe yaradı. Yolculuk sırasında mola verip şırınga ile su içirdim.

Ezgisn

Peki sorununuz neydi tam olarak neden dolayı başvurmuştunuz bu tablete

Ezgisn

Çok özür dilerim Serpil olarak okumuşum 🙏🏻 @septikbaykus

Ezgisn

Cook
Acaba sorununuza nasıl bir çözümle devam ettiniz peki umarım çözülmüştür ve bizede umut olur

Cook

Biz kısırlaştırarak çözdük,biraz da veteriner ziyaretlerini azaltmamız etkili oldu

Ezgisn

Teşekkür ederim bizimkide kısır zaten veterinere sık götürmüyorum parazit tedavilerini evde yapıyoruz yanıtladığınız için teşekkür ederim 🙏🏻

Rgms

@Ezgisn Merhaba, fayda sağlayabildiniz mi?

Ben on dört gündür, sabah akşam bir tablet veriyorum. Kendi kendime başladım. Veteriner sadapet önermişti. Onu göze alamadım. Yolculuk başlamadan önce metpamid verdim. Yolculuk artı iki hafta başka bir ev olacağı için kullanmak istedim. Her kedi farklıdır tabi ancak ben yarar gördüğümü gözlemliyorum. Kedimin kısırlaştırma sonrası strese bağlı yaraları olmuştu. Şimdi çok mutlu. İlk iki gün biraz çekindi ama çok çabuk alıştı. Yemesi, içmesi, oyun oynaması her şey gayet iyi. Kendi evimize dönüş yoluna kadar devam etmeyi planlıyorum. Hatta evde de bir kaç gün daha kullanıp bırakırım.