Gimcat Malt Sahte Çıktı!

cicek67

Daha önce burada bu konuyu açmıştım. Mail atmıştım fakat dönüş olmamıştı. İnstagramdan yazdım dönüş sağlandı. Malt sahte çıktı. Konuşmaları atıyorum

19 CEVAP

Asu1834

ben ka rtal pets hop tan alıyorum güvenilir mi?

cicek67

CATTCHEFF satıcı ismi. Siteyle ilk gün iade talebi oluşturmuştuk. Yarın kargoya teslim edicem ürünü. Sonrasında tekrar arayıp ürünün sahteliğinden emin olduğumu söyleyeceğim. Kızımda çok şükür bi sıkıntı yok şu an. İnşallah olmaz

cicek67

Haklısınız bi daha böyle bi hataya düşmeyeceğim zaten. Siteyle de az önce görüşme sağladım ürün ellerine ulaştığında inceleme yapıp satıcı ile ilgili aksiyon alacaklarını ilettiler. Satıcıya yorum yapmak istiyorum ama onaylanmıyor yorumum. Peşini de bırakmayacağım şahsen bunun.

cicek67

3 günde bir , iki üç kere vermişimdir. Satıcı orijinal ürün deyince bi rahatlamıştım o yüzden vermiştim :(