Gimcat Malt Sahte Çıktı!

cicek67

Daha önce burada bu konuyu açmıştım. Mail atmıştım fakat dönüş olmamıştı. İnstagramdan yazdım dönüş sağlandı. Malt sahte çıktı. Konuşmaları atıyorum

19 CEVAP

cicek67

Ürünü H E P S İ B U R A D A sitesinden aldım lütfen dikkatli olalım

Sahteciler bunu da öğrendi hadi bakalım. Hayvanların sağlığıyla oynuyorlar para için

o yüzden bu tür şeyleri güvenilir online petshoplardan alıyorum

dilanbulent

Satıcının ismini de verirseniz çok iyi olur ki dikkat edelim

tyguler

satıcınin ismini soylerseniz cok iyi olur. demek ki bilindik online petshoplar dışinda malt bile almamalıymişiz

Poncimin

Eskiden soruda bahsettiğiniz siteden alıyordum mamaları. Bir sorun olmamıştı, sahte ürün gelmemişti. Yalnız bazı satıcılar son kullanma tarihi yakın ürünler yolluyorlardı, ya da eski seriden kalma ürünler. Son birkaç yıldır neredeyse tüm kedi alışverişlerimizi Petlebiden yapıyoruz. Yeri gelince kampanya ile hediye veriyorlar, aldığımız ürünlerin yanında. Çok avantajlı oluyor. Bazen ise de fiyatları diğer sitelere göre yüksek oluyor ama birkaç para daha ekleyip bilindik, güvenilir sitelerden/yerlerden almak daha iyi. Bu zamana kadar petlebi siparişlerimin hiçbirinde en ufak bir sorun yaşamadım. En güvendiğim online Petshop sitelerinden biri.

Phoenix3

Kapak tırtıklı olursa orijinal demek mi yani

Poncimin

Bu arada aldığınız satıcıya baktım. Özellikle n_ 1-1 sitesi üzerinde sadece gimcat malt satıyor. Başka ürün satmıyor. Sattığı maltta sahte çıkmış. Puanı da %46 gözüküyor. *********** üzerinde daha yüksek puanlı.

Bu tarz sitelerden almayı tercih etmiyorum artık ama eğer illaki alacaksanız puanı yüksek satıcıları tercih etmekte fayda var. Bana sorarsanız en iyisi ve en güvenlisi online Petshop siteleri.

gozdeyilmaz

Bir şey olmadı inşallah bebişe vallahi hiç şaşırmadım aşının mamanın her şeyin sahtesini yapıyorlar bu tarz siterlerde bir denetleme olmadığı için böyle şeyler maalesef oluyor :(

Renklipati

Bende diğer yorumu hatırladım hatta benim malttaki yazılar da silik gibi dedim, demekki sahte olan çok belirgin yazıyla yazılmış..en azından ************ sitesi bu durumu bilse o satıcıyı devre dışı bırakır tanınmış bir site çünkü

Renklipati

He psi burada yazdım

FfUuRrKkAaNn

Geçmiş olsun bu tarz online pazar sitelerinden pet ürünleri almamak gerekir güvenilir online pet shop olarak tabiki petlebi öneririm

ne kadar verdiniz peki sadece bir keremi yoksa birden fazlamı

meowhun

Konuyu açtığınızı hatırlıyorum hatta ben de söylemiştim instagramdan bir sorun diye iyiki sormuşsunuz. ***********dan ben de bundan sonra mama, malt gibi konularda alışveriş yaparken özellikle dikkatli olacağım. En güveniliri petshop sitelerinden, petlebi vs gibi almak tabii ama bazen indirim görünce dayanamayıp alıyoruz.

Sindycan

kedi maltına kadar düşmüşler artık, en iyisi petshop veya güvenilir petshop sitelerinden almak. ne trndyl ne hpsibrd.