Diş Sağlığı

Kedimin ağız ve diş bakımını nasıl yapabilirim? Siz ne kullanıyorsunuz ve ne sıklıkla yapmam gerekiyor?

3 CEVAP

ben haftada bir cleapet spreyi sıkıyorum birkaç kere fırçalamayı denedim ama kanattım bu yüzden bu tür spreyler kullanıyorum gayet memnunum

Anonymus998421

Spreyler kullanabilirsin.Zaten onların da arkasında nasıl kullanılması gerektiği yazıyordur.Diş fırçalamayı ise eğer başarabilirseniz haftada bir kere yapabilirsiniz bence ama çoğu kedi pek hoşlamıyor.

Cevabın için çok teşekkür ederim.