İçinde Gerçek Et Olan Uygun Fiyata Kedi Maması Soyler Misiniz?

zin

Kedimin sevdiği tat olsa cok iyi olur çok zayifladi bu yaz yavrum😞

15 CEVAP

Poncimin

Sanabelle olabilir. Adult ve Sensitive mamaları güzel. Kediniz yavruysa kitten maması da güzel. Sensitive içeriğini baz alarak söylüyorum, %25 gerçek et var. Ayrıca %5 de ciğer var. Genel içerik dengesi başarılı. 2 kilosu 129-130 TL civarı. Sensitive mamasının içeriğini paylaşıyorum:

Kanatlılardan elde
edilen et (taze, 25 %), kümes hayvanları proteini (kurutulmuş), pirinç, pirinç
unu, hayvansal yağlar, taze ciğer (5 %), ciğer unu, protein hidrolizat,
rendelenmiş kuru pancar (şekeri alınmış), keten tohumu, iç yağı (kurutulmuş),
bezelye lifleri, somon balığı yağı, kalsiyum karbonat, tam yumurta (kurutulmuş),
balık unu, bezelye (kurutulmuş, 0,4 %), maya (kurutulmuş, dahil. 0,1 %
mananoligo sakkarit, 0,06 % β glukan), potasyum klorür, kırmızı yaban mersini
(kurutulmuş, 0,1 %), yaban mersini (kurutulumuş, 0,1 %), yeşil dudaklı
istridyeler (kurutulmuş), aynı safa çiçeği (kurutulmuş), hindiba tozu,
kurutulmuş yuka bitkisi

simbakedi

bozita, 10kg aliminda kilosu 35-40tl arasiboluyor

içinde gerçek et olupta uygun fiyatlı olan mamalar çok az var mystic var ama onun içeriği konusunda şüpheciyim onun dışında bozita ve mattise var içinde azda olsa gerçek et var ve 10 kglik alırsanız çok uygun bir fiyata geliyor onun dışında uygun fiyatlı olarak bilmiyorum mallesef

zin

Çok tesekkur ederim🙏🏼

FfUuRrKkAaNn

Purina one, Pro Plan

Lils

Bozita
Golosi
Mystic (içeriğine güvenirseniz)

Lils

Matisse'te de var sanırım. Nd ile aynı firma (farmina) üretiyor. Bozitaya göre bir tık düşük kalıyor sanırım.

Lils

Brit premiumda da var et ama oranları belli değil

kuruvasan

Eğer kilo almasını istiyorsanız proplan kullanın

Nermintaskin012

Bozita>Sanabelle>golosi

zin

.... up

zin

Goloside var aslında ama onunda tarih kedim bitirene kadar gececek 2022 degil. Matisse ye bakacağım

FfUuRrKkAaNn

simbakedi
öve öve bitiremedin şu bozitayı babanın markası fln mı?

zin

Şimdilik golosi veriyorum ama taurin oranı düşük dediğiniz markalara bakacagım

pompompurin

sanabelle, bozita