Vets Plus Yaş Mama Deneyen Var Mı?

Salihaylmz

Vets plus yaş mamayı deneyip memnun kalan öneren veya önermeden var mı acaba?

4 CEVAP

Poncimin

Petlebi sağolsun, hediye olarak gönderdi ama henüz denemedim. Deneyenler varsa deneyimlerini paylaşabilir. İçeriği orta karar, et içermesi güzel. Yalnız kuzulu yazıp içerisinde kuzudan çok tavuk olması saçma. %4 Kuzu, %30 civarı tavuk. Ama pakette kuzulu yazıyor. %3'lük bir kısmını ise bitkisel ürünler kaplıyor. Fakat bitkisel ürünler derken ne demek istemişler? Daha açık bir şekilde parantez açıp belirtebilirlerdi. Ayrıca jöle içeriyor, ben mümkün olduğunca jölesiz almaya çalışıyorum ama sorun olacağını sanmıyorum.

Lils

Sığırlı ve kuzuluyu denedik kedim bayıldı. Tabağı balık pişirdiğimizde bile sıyırmaz. Bu yaş mamada tabağı yalıyor bitince.

bende henüz kullanmadım deneyip memnun kalan varsa haberim olsun diye yazdım :D

Renklipati

Petlebiden geldi hediye olarak benim kedimin yaş mamayla arası yok fakat sokak canarına veriyorum açtığım gibi kapağı saniyede yiyorlar sevdiler tadını :) ve 3 çeşit vardı hediye 3. Ünüde severek yediler