Kedimin Maması Gecikti

Eylulcan

Biz perşembe günü petlebide mama sipariş ettik normalde gelirdi ama bu sefer gecikti ve kedimizin maması çok az kaldı ne verebiliriz nası beklicez

5 CEVAP

Basakdd6

Haşlanmış et,tavuk,çorba içiyosa çorba,yoğurt,yumurta vb

benirem

böyle durumları yaşamamak adına ufak bir pakette olsa aynı mamadan alınıp stok yapılması taraftarıyım. paket açılmadığı içi bir bayatlama da olmaz

benirem

yaş mama ile biraz kuru mamasından karıştırıp verebilirsiniz

BerenZ

Perşembe sipariş ettiyseniz pazartesi muhakkak gelir merak etmeyin. Kargo yoğunluğundan dağıtımda aksaklık olabiliyor, gerekirse şubeyi arayıp oradan da teslim alabilirsiniz.

Anonymus998421

Öncelikle pazar günleri kargolar çalışmıyor bir de belki bayram yaklaştığı için yoğunluk olabilir bu yüzden gecikmiş olabilir.Zaten yaz ayında olduğumuz için kediler o kadar çok mama tüketmiyor.Daha çok uyuyorlar.Siz de o sırada yakındaki bir petshoptan temin edebilir ya da bir tanıdığınızın kedisi varsa rica edebilirsiniz biraz.