Mamanın Çakması Olur Mu

Anonymus998421

Daha önce ben de çakma mama diye bir şey olduğunu bilmiyordum.Fakat bir kaç gün önce nd gibi pahalı mamaların çakmasının üretildiğine dair bir şey duydum.Doğru olup olmadığı hakkında bir bilgim yok.Bu konu hakkında bir bilgisi olan var mı acaba.Eğer böyle bir şey varsa içeriği tüketilmeyecek kadar kötü mü acaba.Bir de çakma olup olmadığını nereden anlarız.

5 CEVAP

simbakedi

evet olur. burda dunku sorularda gimcat vitaminin bile sahtesi yapilmis. icerik olarak tabiki asla guvenilmez. aldiginiz siteye, saticiya, gelen pakete, icindeki mamaya dikkat edilmeli. mamalarin sahte olup olmadigini genelde sorgulayabiliyorsunuz bir sekilde iletisime gecip. ama guvenilir yerlerden almakta fayda var

Nermintaskin012

Evet çakması olur bu yüzden güvenilir yerlerden alışveriş yapmaya dikkat edin. Ayrıca içeriği kötü olur misal, Nd alıyorsun hadi çakma olduğu için 100 TL'ye geliyor ama içinden çıkan mamanın kalitesi 20 tllik mama gibi yani zararda olursun

evet var mallesef maltın bile çakmasını yapıyorlar v bence çakmaların içeriği berbattır

Renklipati

Herşeyin çakması oluyor malesef bunu düşünerek çok güvenli sitelerden mamayı alın derim ben petlebiden alıyorum mamayı güvenli yer orijinal olduğunu biliyorum

Basakdd6

Evet olur özellikle açık mama satın alırken dikkat edin