Kedime Hastalık Bulaştı

ozerumeysa

Arkadaşlar yakın zamanda sokağa atılmış bir kediye geçici yuva oldum. Yeni bir sahip bulana kadar. Olabildiğince kendi kedimle aynı ortama sokmadım ama yine de bir araya geldikleri aynı tuvalete girdikleri mama yedikleri oldu. Gelen kedinin ikinci göz kapağında sorun vardı ve ishaldi. Veteriner ne olduğunu anlamadı. İç parazit tedavisi oldu ve pirobiyotik verdi. Şimdi kedimde de aynı bulgular var. İkinci göz kapağı gözünün kenarından gözüküyor ve ishal. Aynı hastalığı yaşayan var mı?

2 CEVAP

Ahmetemind

+++

Anonymus998421

Veteriner nasıl anlamamış ne olduğunu çok saçma.Mutlaka başka bir veterinere götürün bence bulaşıcı bir hastalık belli ki.Ama çok ağır bir şey olduğunu düşünmüyorum ishal çoğu kedide görülüyor.