Kedime Hastalık Bulaştı

ozerumeysa

Arkadaşlar yakın zamanda sokağa atılmış bir kediye geçici yuva oldum. Yeni bir sahip bulana kadar. Olabildiğince kendi kedimle aynı ortama sokmadım ama yine de bir araya geldikleri aynı tuvalete girdikleri mama yedikleri oldu. Gelen kedinin ikinci göz kapağında sorun vardı ve ishaldi. Veteriner ne olduğunu anlamadı. İç parazit tedavisi oldu ve pirobiyotik verdi. Şimdi kedimde de aynı bulgular var. İkinci göz kapağı gözünün kenarından gözüküyor ve ishal. Aynı hastalığı yaşayan var mı?

5 CEVAP

Zeytinbey

Enfeksiyon ,ateş gibi durumlarda 3.goz kapağı belirginleşir. Genel durumu nasıl

ozerumeysa

Genel durumu iyi yemeğini yiyor enerjisi yüksek. Bulaşıcı bir hastalık olmasından korkuyorum

Bobur

Göz için başka bir veterinere daha gitmelisiniz.

DoraFiko

Su içmesi nasıl kedinizin. Sıvı kaybındada 3. Göz kapağı belirginleşiyor. Birde ishali varmış ekstra su içmesine teşvik edebilirsiniz.

ozerumeysa

Benim kedim az su içer sürekli su içirmeye çalışıyorum ama geçici olarak aldığım kedi çok fazla su içtiği halde gözleri öyleydi. Ne bulaştıysa aynı hastalık olduğunu düşünüyorum.