Yeme Garantili Mamalar

meowhun

Hangi markaların mamaları yeme garantili? Bildiğim kadarıyla bazı firmalar mamanın %10'u geçmeyecek şekilde yenmediyse iade alıyorlar mamayı, Brit care ve Nd benim bildiklerim. Başka bu şekilde yeme garantili olan markalar var mı sizin bildiğiniz?

20 CEVAP

meowhun

@duman_cat_world @tyguler @Lils yanıtlarınız için teşekkür ederim :)

zin

Kedinizin whiskas yiyebileceğini garanti ederim ama tavsiye etmem

meowhun

Arkadaşlar bir yanlış anlaşılma oldu herhalde sorduğum soruya mama önerisi gibi cevaplar geliyor bilmeyenler için şöyle anlatayım size bazı mamalarda memnuniyet, yeme garantisi adı altında bir garanti veriliyor. Mamayı satın aldıktan sonra eğer kediniz yemezse aldığınız firmayla iletişime geçiyorsunuz ve iade alıyorlar. Benim sorduğum soru buydu açıklama kısmında da yazdım ama yeterli anlatamamışım demek ki bilemedim :) Nd, brit care yazdığım gibi benim bildiklerimdi sizin bildiğiniz böyle bir marka var mı diye sordum.

beyzathemoc1

tüm markaları bilmiyorum da alacağın sitenin de onayı olmak zorunda ya da ana bayiden alman lazım petlebi yapmıyor mesela o yüzden ben değiştirememiştim

beyzathemoc1

kullanmayı düşündüğün firmalara mesaj atarsan dönerler zaten