Kedimin Irkını Bilmiyorum

MinikSafir

Daha iyi beslenme ve bakım için kedimin ırkını öğrenmek istiyorum yardımcı olabilir misiniz? Tam 2 aylık

3 CEVAP

simbakedi

beslenme ve bakim icin kedinizin irkini bilmenize gerek yok. ozellikle kedinizde basik yuz ve kivrik kulak ozellikleri olmadigi icin ekstra bakim gerektirecek bir sey yok olmasi gereken seyleri yapin yeterli. cok tatliymis upuzun omurleri olsun :)

pompompurin

tekir yani sokak kedisine benziyor. beyaz kedilerin ciltleri daha hassas diye biliyorum ben. onun dışında özellikle dikkat etmeniz gereken bir şey yok

Hilaly03

Van kedisi veya kırma olabilir kafasının üzerindeki siyahlıktan dolayı dedim 2 ay içerisinde o siyahlık geçer ve gözlerinin rengi değişirse anlarsınız ama tekire de benziyor aşırı belirgin bir cins kedi olmadığı için mamada sıkıntı yaşamazsınız vitamin malt vs gibi şeyleri de tüylerinin uzunluğuna göre seçebilirsiniz.