Küçük Şehirde Sahiplendirme Girişimleri

sultansbutler

rizede oturuyorum geçici kedimizin artık yeni yuvasına gitme vakti geldi. ama büyük bir sorun var ilanı yayamıyorum istediğim kadar. instagramda büyük sayfalara atayım diyorum ama genelde küçük şehirlerden gelen ilanlara dönüş olmuyor. her gün petlebide ilanı yeniliyorum. yerel sayfalara da attım bir kaç mesaj ama geri dönen pek olmadı. kendi arkadaş çevrem geniş değil fakat ilanı paylaştırabildiğim kadar paylaştırdım. beklemekten başka yapabileceğim bir şey var mı? yoksa hepsi bu mu? kızımızın fotoğrafını da ekliyeyim dikkat çeksin başlık :c

3 CEVAP

Ozzey

Rizedeki ozel veterinerleri ara hayvan sahiplendiriyorlar mi sor. Yok derlerse instagramlari varsa rica et orada paylassinlar. Aklima baska yol gelmedi

Ozzey

Cok da guzelmis masallah

sultansbutler

veterinerleri düşünmemiştim sorarım onlara