Vets Plus Kuzu Etli Yas Mama

simbakedi

petlebinin gonderdigi hediyedeki yas mamayi denemek icin kedime actim. kendisi yemedi ben de tadini sevmedi herhalde diyerek sokaktakilere goturdum. onlar bile yemediler. nd kitten mama ile karistirmistim hatta. acaba benimkinde mi bir sorun var yas mamada yoksa kediler mi begenmedi? kendi kedisi ya da sokaktakiler yemis olan var mi yoksa bu sorun sadece bende mi

7 CEVAP

Lils

Vets plus kuzu ve sığırlıyı denedik kedim bayıldı. Tabağı sıyırdı ki normalde pek iştahlı bir kedi değil. Balık haşlayıp veriyoruz o zaman bile yalamadı tabağını ve balığı çok seviyor. Çok fazla yediği için 3-4 öğüne bölerek verdim ikinciyi. Tok olmasına rağmen yiyor.

buusracikk

Benim kedilerim hicbir markanın kuzu etli yaş mamasını yemiyor aynı hediye paketi bana da geldi somonlu ve sığır etli olan mamaları severek yediler. Belki damak tadına uymamıştır kuzu etli mama diğerlerini de deneyin eğer hiç birini sevmezse kediniz yaş mamayı sevmiyordur

Bobur

Kediler(Sokak kedileri dahil) bazen çok seçici olabiliyorlar. Ama aç olabilecek çok kediye denediyseniz ve yemiyorlarsa konserve bozuk olabilir.

duman_cat_world

Merhaba. Benim kedim de sevmedi, normalde yaş mama hastasıdır Ayrıca seçici bir kedi değildir, genel olarak her şeyi yer. Çok şaşırdım. Bu yüzden biz çok memnun kalmadık. Somon etkisini de yemedi. Diğer iki mamayı açmadan sokaktakilere götüreceğim. Parti var resmen :D

Ozzey

Kuzu etli oldugu icin olabilir. Sokaktakiler de kuzu etli mama yemiyor. Ama o mamayi hic kullanmadim net bir sey diyemem.

simbakedi

@bobur @duman_cat_world @Ozzey sokaktakilere baktim yemisler. benim kedim normal et hasladigimizda da yememisti sanirim beyaz et hastasi :D balikli yas mama verdim yedi cunku. cok sagolunn

simbakedi

@buusracikk kuzu etlide boyle sorun yasadim sokaktakiler de yemeyince endiselendim. normalde kedim cok sever yas mamayi