Kedinizin Eşyalarını Yazın

ebrardogan

Kedinizin Mamasını, Maltını, Vitaminlerini, Kumunu, Oyuncaklarını ve Yaş mamasını yazar mısınız

4 CEVAP

Esims

Mamamız royal canin (Acana’ya geçiş yapacağız), haftada bir yaş mama onu da genelde schesir veya nd marka veriyorum.
Malt gimcat
Vitamin kullanmıyorum.
Kumu reflex turkuaz renkli olan

Gimlihanim

Mama acana kitten ve proplan kitten karışık
Yaş mama schesir, gimcat, mera, reflex essential, nd (sevmiyor)
Kum sanicat marsilya sabunlu
Malt gimcat
Vitamin gimcat multivitamin ve taurin paste extra
Oyuncak olarak da ne bulursa oynuyor acikcasi aldigim oyuncaklar hep bosa gidiyor o yuzden yazmasam daha iyi 😅

MilkaBegum

Mama acana first feast
Kum natural bastet
Ödül maması,yaş mama ve vitamin de(multivitamin) gimcat
Oyuncak olarak da küçük bir topa ip bağladık bantladık onunla oynatıyoruz çok seviyor

duman_cat_world

Mama: N&D ringa balıklı portakallı (Acana'ya geçiş yapacağız)

Kum: Orga Kitty çam peleti

Yaş mama: Gimcat, Felicia konserve, Schesir, Nutri Geline

Vitamin: Kaliteli mama kullandığımız için vitamine gerek olduğunu düşünmüyorum, ancak şu anda hediye olarak gelen Vet's Plus vitamin macununu deniyoruz.