Kedim Evde Yalnız Kalacak

eylu

Arkadaşlar biz bayramda 3 gün şehir dışında olacağız benim minik bebişim evde tek duracak 😔. Yanımda götüremeyeceğim gittimiz yerde güvenlik önlemi yok ve kalabalık. 😭😭😭 evde tek başına sıkılır mı? Kumunu iki kaba koyacağım mamayida çok bırakacağım akıl verin lütfennn 😥😥

3 CEVAP

eylu

Kedim 3 aylık civarı

simbakedi

hayir bu yaz sicaklarinda kalamaz. eve birinin ugramasi lazim. ben de kedimi 4 gun biraktim. arkadasim geldi. ilk gun bile suyu pislenip mamasi bayatlamisti. hem de bu artan sicaklarda 3 gun tek kalabilecegini asla dusunmuyorum. bu kadar sicak olmasa belki. aci ceker hayvan evde

simbakedi

3 aylik kedi hayli hayli kalamaz bu arada cok kucuk