Kedim Teyzemin Sütünü İçmiş

esmadilsu

arkadaşlar biberonda duran insan sütününden içerken yakaladık hemen aldık elinden. Devirmiş içiyordu bir şey olurmu?

6 CEVAP

buusracikk

Laktoz kedilere zararlı bu yüzden süt verilmemesi gerekiyor ama bir şey olacağını sanmam korkmayın insanlar çok mecbur kaldığında kedilerine süt veriyor sürekli içmediği sürece herhangi bir sıkıntı çıkmaz

esmadilsu

ama normal inek sütü değil bildiğimiz teyzemin sütü veterinere gitmelimiyim? Yani insan sütü inek değil

idunn

İnsan sütü ve inek sütü arasında mineral açısından ve vitamin açısından fark var. İnek sütünden daha besleyici yani ama sorun olmaz. Çok içtiyse birkaç gün ishal olabilir.

Badem22

Çok endişelendiyseniz veterinerinize sorun bence onun dışında pek korkulacak bir şey olduğunu düşünmüyorum

Ozzey

Merhaba bir sey olmaz bence dedikleri gibi en fazla bir iki gun ishal olur. Bol su icmesi icin suyunu taze tut. Has sut icmis, paketlerdeki inek sutu bile sut tozu. Birsey olacagini sanmiyorum. Gecmis olsun.

esmadilsu

teşekkürler😊