Köpeğimde Hiç Geçmeyen Anal Kese Kokusu

BurakSolmaz

Merhaba, Pug köpeğimiz Kılıç da anal kese yangısı oluştu veterinerimiz tarafından boşaltıldı antibiyotik uygulandı hap kullandık. Yararlı bakteri tozları kullandık her yolu denedik ama kokuyu geçiremedik. Boşaltıldığı an koku hafifliyor bir kaç gün sonra tekrar çoğalıyor. Kızaklama hiç yapmadı, yalamaya çalışmadı, kakasında hiç problem yok, mamasını güzel yiyor. Ama koku hiç geçmiyor. Pro plan somonlu mama kullanıyoruz. Daha önce bu durumun başına gelen biri var mı? Bilgisi olan lütfen beni bilgilendirsin ne yapabiliriz? Şimdiden teşekkürler.

2 CEVAP

Superisi814

Geçmiş olsun..
Ev yoğurdu ile bağırsak florasını desteklemeye devam edebilirsiniz.
Bahsettiğiniz şekilde deneyimlemedim ama bazı mamalar da dışkıda ağır kokuya sebep olabiliyor. Mamanızı değiştirerek gözlemlemeyi deneyin.O sırada bağırsak florasını ve su tüketimini ihmal etmeyin.

BurakSolmaz

Teşekkür ederim söylediklerinizi uyguluyacağım.